Funkcje

Szybkie i intuicyjne zarządzanie firmowym parkingiem z pomocą aplikacji webowej i aplikacji mobilnych Android i iOS.

Tworzenie kont pracowników

Po założenia konta, system automatycznie wyśle Ci wiadomość dla Twoich pracowników, którą możesz zmodyfikować według swoich upodobań.


Twoi pracownicy samodzielnie tworzą konta, akceptują regulamin, wyrażają wszelkie konieczne zgody i przypisują się do Twojej organizacji, z pomocą linku, który otrzymali.


Oprócz tego możesz zawsze zaprosić pracownika do systemu indywidualnie.

Powiadomienia wysyłane za Ciebie

Share by Parkanizer wyśle za Ciebie powiadomienia mailowe do pracowników o zmianach na firmowych parkingu.


Przykładowo, jeżeli zmienisz rezerwację pracownika lub udostępnisz miejsce wszyscy zainteresowani dowiedzą się o tym natychmiast.Zarządzanie pracownikami

W każdej chwili możesz zdecydować kogo zaprosić, komu odebrać dostęp lub wyznaczyć na administratora.

Zarządzanie miejscami parkingowymi

Określasz miejsca parkingowe i konfigurujesz je w systemie. Decydujesz, które miejsca mają pozostać codziennie do Twojej dyspozycji, które mają być na stałe przypisane do pracowników oraz które mają codziennie automatycznie pojawiać się w puli miejsc ogólnodostępnych.Bieżący podgląd parkingu i zarządzanie rezerwacjami

Masz bieżący podgląd parkingu na wybrany przez siebie dzień. Jeżeli musisz zmienić wybraną rezerwację na miejsce parkingowe na dziś, to robisz to zaledwie dwoma kliknięciami.

Udostępnianie miejsc i rezygnowanie z rezerwacji

Każdy pracownik, który ma rezerwacje na miejsca parkingowe może samodzielnie z nich zrezygnować i udostępnić swoje miejsce do puli miejsc ogólnodostępnych lub konkretnej koleżance lub koledze. Dostępność powyższych opcji zależy od Twojej konfiguracji.

Korzystanie z udostępnionych miejsc parkingowych

Każdy pracownik, który nie posiada na dany dzień lub dni rezerwacji na miejsce parkingowe, może dokonać rezerwacji miejsca z puli ogólnodostępnej.


Alternatywnie, jeżeli dopuszczasz taką możliwość w konfiguracji, pracownik może otrzymać miejsce od innego pracownika bezpośrednio.

Mapa parkingu

Jeżeli parking lub parkingi są dość duże i uważasz, że pracownicy mogą długo poszukiwać swojego zarezerwowanego miejsca, to możesz udostępnić mapę parkingu w aplikacji, przykładowo w postaci pliku PDF.Raport statystyczny

W planach Premium i Enterprise udostępniamy szczegółowy raport statystyczny. Po założeniu konta, otrzymujesz link do raportu.


Z niego dowiesz się, jak pracownicy korzystają z aplikacji oraz ile miejsc jest udostępnianych i rezerwowanych w zadanym przez Ciebie przedziale czasowym.

Sprawdź jaki rezultat osiągniesz z Share by Parkanizer w swojej firmie już teraz!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw e-mail, skontaktujemy się z Tobą

2019 © Parkanizer Sp. z o.o., ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice